obrazek1.jpg

Z dobrego nasionka

Tak jak Ziemia kręci się wokół Słońca, tak Promienie Słońca kręcą się wokół nasion. Nasz sklep to miejsce, w którym znajdziesz najlepsze wyselekcjonowane produkty, które swój początek mają w nasionach. Od ich początkowej formy tj. nasion, przez ich dojrzałą postać: orzechy, owoce, aż po proste przetwory: oleje, kremy, mieszanki. Uwielbiamy je w każdej postaci: suszone, liofilizowane, prażone, tłoczone, mielone, w czekoladzie i w przyprawach. Niezmiennie naturalne i dobre!

Nasz zespół

Nie będziemy pisać, że jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem — bo przecież na orzechach zjedliśmy zęby! Od ponad 25 lat obracamy się w świecie bakalii, poszukując tych najsmaczniejszych, negocjując ich ceny i sprowadzając je do naszej siedziby w Zatorze. Dziś właśnie w tym miejscu są pakowane i rozsyłane na całą Polskę, wprost do Waszych spiżarni. A to wszystko dzięki naszemu zespołowi. Od pani Basi, która wie, dokładnie na którym regale spakowane są pistacje, po Kubę który dba, by ich nigdy nie zabrakło! Śmiało możemy napisać, że jesteśmy firmą rodzinną i na naszym pokładzie wspólnie pracują zarówno rodziny, sąsiedzi, jak i znajomi! W tej ciepłej atmosferze staramy się codziennie przemycić do Waszych paczek odrobinę słońca!

obrazek2.jpg
obrazek3.jpg

A co nas jeszcze łączy?

Wielka pasja do bakalii ;) No, ale nie tylko! Mamy wspólne cele i wspólnie wypracowane wartości. Pielęgnujemy je każdego dnia! Dbamy o jakość i oryginalność naszych produktów, Dzięki nieszablonowym rozwiązaniom staramy się inspirować zarówno nasz zespół, jak i naszych klientów. A to wszystko w duchu nieorganicznej kreatywności i wolności, które jeszcze bardziej motywują nas do działania. W naszym sklepie znajdziecie tylko produkty, które sami podajemy na stole naszym rodzinom i bliskim. Chcemy, by nasze produkty i usługi były naturalne oraz uczciwie — zarówno dla Was, naszych klientów, jak i natury, której plonami się dzielimy.